//

ג'קוזי מתנפח לבית פרטי

למה משתלם לבעלי בתים פרטיים להוסיף ג'קוזי לחצר, לגינה או למרפסת? מה היתרונות של ציוד מתנפח? איך בוחרים את הג'קוזי המתאים ביותר?

ג'קוזי הוא כיום הרבה יותר מאשר בריכה קטנה שמחוממת לטמפרטורות גבוהות. קודם כל, בעזרת ג'קוזי ניתן לשפר בצורה משמעותית את איכות החיים ולבלות עם חברים, בני זוג, קרובים, ילדים ומשפחה. שנית, הג'קוזי עצמו מעלה את ערך הנכס ולכן הוא מומלץ בעיקר בבתים פרטיים. יתרה על כך, כיום אין צורך בהרמת קרקע והתקנת תשתיות מסובכות כי אפשר גם להשתמש בדגמים מתנפחים של ג'קוזי איכותי.

ג'קוזי שלנו – הבחירה הנכונה עבורך!

אנחנו בים בריכות נעשה הכל בשביל שמשפחתך תפיק את מלוא התועלת מהבית הפרטי. אנו מתמחים בבריכות, ספא, דקים וכמובן ג'קוזי ויכולים להתאים עבורך עוד מגוון פתרונות לחצר ולגינה. כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם נציגינו ולקבל בהקדם הצעת מחיר משתלמת.

היתרונות של ג'קוזי מתנפח

דגם מתנפח של ג'קוזי הוא בראש ובראשונה מכשיר נייד שאפשר בקלות להזיז אותו ממקום למקום בגינה, בחצר או במרפסת. כמו כן, בבית פרטי יש לו יתרון מיוחד שבא לידי ביטוי בהפעלה שקטה בעוצמה נמוכה. המשמעות היא שאפשר למקם אותו ליד השכנים ואף להפעיל אותו בשעות הקטנות של הלילה בלי להפריע ליושבי הבית. חוץ מזה, כל ג'קוזי נייד עובר תהליך קפדני של בדיקה ובקרת איכות והוא זול משמעותית בהשוואה לאלטרנטיבות המסורתיות.

משאבה לניפוח הג'קוזי

כל משאבה ידנית יכולה לשמש לטובת ניפוח של ג'קוזי סטנדרטי. במידה ומדובר בג'קוזי גדול מהרגיל, אפשר להתאים עבורו משאבה חשמלית ומשאבה עם מפרט טכני מתקדם יותר. בכל מקרה, ההוצאה על המשאבה היא חד פעמית ולאחר מכן ניתן להשתמש בה לטובת צרכים נוספים שקשורים למשפחה ולתחביבים של הילדים.

טיפים לבחירת ג'קוזי לבית פרטי

מומלץ להשוות בין המפרט הטכני של דגמי ג'קוזי ולבדוק מה היתרונות של כל אחד מהם. במקביל, רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע ולוודא שהדגם הנבחר עולה בקנה אחד עם המקום הפנוי בגינה או בחצר של הבית הפרטי. אם עוד יש המלצות, אפשר להשוות בין יצרני ג'קוזי כדי לבחור את הדגם הכי מוצלח.

כאן בשביל איכות החיים שלך

נציגי ים בריכות עומדים לרשותך עם תשובות לכל השאלות על ג'קוזי לבית הפרטי. בחיוג למספר 077-2306490 נוכל להסביר לך על ג'קוזי מתנפח ולקרב אותך צעד נוסף לאיכות החיים שעליה תמיד חלמת!

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]
מבצעים והנחות חייג עכשיו