//

ציוד לבריכות שחיה – לביצוע תחזוקה נכונה

למה שווה להשקיע בציוד איכות לבריכות? כיצד אופי הציוד משפיע על השימוש בבריכה? איך ציוד מקצועי חוסך כסף לבעלי בריכות?

בריכות שחייה מחייבות אחזקה שוטפת. מטרת האחזקה היא בין היתר לנקות את הבריכה, למנוע תקלות בצנרת ולהגן מפני בעיות במערכת המים והסירקולציה. עם זאת, התנאי לאחזקה מוצלחת הוא קודם כל ציוד ברמה גבוהה. רק בעזרת ציוד איכותי ניתן לתחזק את הבריכה ולשמור עליה מפני תקלות ובעיות מצטברות. השאלה המתבקשת היא איפה משיגים את הציוד הזה ואיך בכלל בוחרים אותו.

אצלנו הציוד שלך שווה יותר

נציגי ים בריכות גאים להציג בפניך ימי מכירות מיוחדים עבור ציוד מקצועי לכל סוגי הבריכות. אנו מבינים את החשיבות של תחזוקת הבריכה שלך, לכן מעמידים לרשותך צוות שלם של יועצים בחינם וללא התחייבות. אנו מחכים לשמוע ממך כבר עכשיו כדי לענות על כל שאלה שיש לך ומתחייבים לשירות מכל הלב.

הבדלים בין סוגי ציוד לבריכות שחיה

אחד מכללי המפתח בתחזוקת בריכות שחייה פרטיות קובע שצריך להשקיע בציוד איכותי. מצד שני, תג מחיר גבוה לא תמיד מעיד על איכות משובחת. השאיפה היא לפיכך להשיג את הציוד שהכי מתאים לבריכה ולאופי התחזוקה. כמו כן, אפשר להשוות בין סוגי ציוד לפי המפרט הטכני וכדאי גם להתייחס ליצרן של האביזרים הבולטים ובהם פילטרים, רשתות לניקוי לכלוך, טבליות כלור, מודד רמת PH ועוד.

השפעת הציוד על הבריכה

הציוד משפיע על הבריכה כי הוא קובע באיזה אופן ניתן להשתמש בה. אם הציוד איכותי ומתקדם, ניתן יהיה להיכנס לבריכה עם כל המשפחה וליהנות ממנה יחד עם ילדים ופעוטות. מנגד, ציוד שאינו איכותי יגרור הוצאות גבוהות על אחזקה וימנע את היכולת להשתמש בבריכה חלק מעונות השנה. זו גם הסיבה בגללה משתלם יותר להשקיע בציוד איכותי מאשר לשלם על טיפול בתקלות ובבעיות.

התאמת הציוד לסוג הבריכה

בריכה אולימפית, מקורה וגדולה זקוק לציוד אחר לעומת בריכה קטנה שנמצאת בבית פרטי. המסקנה היא שכדאי להתאים את הציוד לסוג הבריכה מראש ולא לחכות להצטברות של נזקים בלתי הפיכים. במקביל, רצוי לוודא שהציוד הנבחר מתאים לתחזוקה של הצנרת, מערכת החשמל ושאר המערכות שמשפיעות על הפעלת הבריכה.

הציוד שישדרג את הבריכה שלך

בקטלוג של ים בריכות מחכים לך אביזרים מעולים במחירים מפתיעים. בחיוג 077-2306490 נוכל להציע גם לך ציוד לבריכות שחיה ולחסוך עבורך זמן, כסף ומאמץ.

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]
מבצעים והנחות חייג עכשיו