השור הזועם – ה"פלפל" של כל מסיבת יום הולדת

הפקת יום הולדת יכולה להיות כאב ראש לא קטן, שכן סף הגירוי בעולם הטכנולוגי של היום עולה, לצד ירידת הקשב והריכוז למשימות מורכבות של הילדים והנוער של היום. מה עושים? הפתרון עשוי להיות משהו לא צפוי – אתגר "השור הזועם"

פעם מסיבת יום הולדת היתה די סטנדרטית: ההורים היו מפעילים את הילדים עם כמה משחקי חברה, היו שרים ומרימים ילד על כיסא ובסוף היו מחלקים כיבוד ושקיות הפתעה. אבל דמותן של מסיבות יום ההולדת השתנתה מאוד בעשורים האחרונים, כאשר גם פרופיל הילדים והנוער השתנה מאוד בשנים אלו.

הילדים והנוער של היום יותר מתוחכמים מבחינה טכנולוגית, פעילים פחות מבחינה גופנית ורמת הקשב והריכוז שלהם להפעלות ארוכות ומורכבות נמצאת בירידה מתמדת, לנוכח כל הגירויים הרבים המפזרים את תשובת הלב שלהם בכל רגע נתון כמעט.

התוצאה? ההפעלות של פעם כבר לא אטרקטיביות, שלא לומר לא מוכרות להם… ומצד שני, לא פרקטי להביא כהפעלה קונסולות משחקים להשכרה כדי לשחק בהם, מה שאולי היה משביע את רצונם כאינדיבידואלים אבל לא יוצר חוויה קבוצתית משותפת של הנאה ממסיבה.

הפקה או הפעלה פשוטה?

כפועל יוצא מהאופי הכללי של הילדים והנוער היום, נוטים להפוך מסיבות יום הולדת, אפילו של ילדים צעירים מאוד, ל"הפקות" משוגעות, עם מפעילים, אמנים ופירוטכניקה מוגזמת. כמובן שגם הלחץ החברתי עושה את שלו, ומי שמשתתף ב"הפקה" כזו כאורח, רוצה כזו גם ביום ההולדת שלו.

מה הפתרון? אחת ההפעלות הפופולריות שיכולות לתת מענה מפתיע באיכותו לבעיה זו, ולהכניס "פלפל" לכל מסיבת יום הולדת – אתגר "השור הזועם". כן, הכוונה היא אותה מכונה דמוית גוף של שור, המטלטלת את הרוכב עליה בקצב עולה בכל רגע, עד שהיא מעיפה את הרוכב ממנה למזרון שמסביבה או לתוך בריכה בגינה. האתגר הוא להישאר על השור הזועם כמה שיותר זמן. אהבתם ? נשמח לפרגון בכוכב לדירוג הכיף 

Rate this post

יתרונות השור הזועם

כן, תתפלאו: השור הזועם יכול לענות על כל מרכיבי אטרקציה מוצלחת למסיבת יום הולדת של ילדים ונוער – גם מכונה בעלת רכיבים טכנולוגיים (יש אפילו מכשירים שמשלבים וידאו ארט של רכיבה ממש ברקע), גם התמודדות פיסית עם השור הזועם, גם רגעים של הנאה של הרוכב ושל הצופים בו כאחד, וגם אלמנט של תחרות מתמשכת בין כל באי המסיבה.

הפעלה נכונה של אתגר השור הזועם במסיבות יום הולדת, יכולה להיות "מסמר המסיבה". טיפ חשוב – כדאי להפוך את האתגר לתחרות נושאת פרסים, אולי אפילו בחלוקה לקבוצות, כדי לאפשר למשתתפים לעודד את הרוכבים החברים בקבוצתם.