דק סינטטי

יש לכם בריכה? התקינו דק סינטטי

בריכה פרטית בחצר או אפילו במרפסת, שהפכה למראה נפוץ בבתים רבים בישראל, דורשת גם שינוי של הריצוף סביבה כדי למנוע החלקה וכדי להתאים לבריכה עצמה. לצד דקים מעץ שנפוצים בישראל אך רגישים לרטיבות וצריכים תחזוקה רבה, ישנם דקים סינטטיים שנותנים מענה טוב יותר. התקינו דק סינטטי ותימנעו מחסרונות הדקים מעץ!

דק סינטטי

דק סינטטי

זה לא סוד גדול שבריכות פרטיות הן מראה נפוץ בבתים רבים בישראל, וכי הן גוררות איתן גם רטיבות בסביבתן הקרובה. הרטיבות הזו דורשת מכם לא פעם לשנות את הריצוף סביב אותה בריכה, כדי למנוע לכלוך, בוץ וכמובן סכנת החלקה שבאה עם כל הצטברות גדולה של מים בכל מקום בו היא נמצאת.

בעוד החלפת ריצוף היא עסק יקר, וגם לא תמיד מתאים לאופי המקום או הבית, רבים פונים להתקנת דק מעץ בחצר או המרפסת עליה מותקנת הבריכה.

דק סינטטי

דק סינטטי

אולם אליה וקוץ בה: עץ רגיש מאוד לרטיבות, נוטה “להתנפח” ולהיסדק בגללה, וניזוק לאורך זמן בגלל הימצאותה של רטיבות קבועה בסביבתו. מכיוון שהתקנת דק איננה הוצאה קטנה, זה עלול להצטבר לנזק כספי משמעותי.

מה עושים? יש פתרון: התקינו דק סינטטי במקום דק מעץ.

דק סינטטי: חומר תעשייתי דמוי עץ

כיום ניתן לדמות את השימוש בעץ, כולל במראה ובתחושה, ללא עץ של ממש בחומר הגלם. הטכנולוגיה הזו יצרה קו שלם של דקים סינטטיים דמויי עץ, הנראים נפלא ומחליפים את הדקים מעץ ללא החסרונות הידועים של דקים עשויים עץ אמיתי.

דקים סינטטיים הינם תחליף טוב לריצוף נוגד החלקה הדרוש לסביבה של כל בריכה פרטית, ומשמשים גם כתפאורה עיצובית נהדרת לבריכה, במיוחד אם היא מותקנת בתוך הרצפה עצמה בחצר או המרפסת שלכם.

דק סינטטי: בשביל הבטיחות

דק סינטטי, להבדיל מדק עשוי עץ, אינו נסדק ואינו מוציא “קוצים” העשויים לפגוע באלו הדורכים עליו ברגליים יחפות.

לדק סינטטי יש מצד שני את התכונה המשותפת לו ולדק מעץ, של מניעת החלקה, בהיותו מחוספס מעט. תכונה זו מצויינת לסביבה של בריכות פרטיות שבהן יש רטיבות רבה וסכנת החלקה תמידית בגלל אותה רטיבות.

שתי תכונות אלו, לצד היתרונות העיצוביים שלו, הופכים את הדק הסינטטי למתבקש סביב הבריכה הפרטית בחצר או המרפסת שלכם!

דקים סינטטים בתבניות

דקים סינטטים בתבניות

חייגו עכשיו
[contact-form-7 404 "לא נמצא"]
מבצעים והנחות חייג עכשיו