בריכות במבצע

חיפוש בריכות במבצע הוא פתרון נהדר. בריכות שחיה יכולות להיות נכס חשוב ונפלא לבית אך בכל זאת המחיר שלהם יכול להיות מעט גבוה מידי עבור המשפחה הממוצעת. גם ככה בשביל הקמת בריכה יש צורך בחצר, מה שאין למשפחות רבות כיום בגלל מחירי הדיור, אך המחיר יכול להיות גם הוא מכשול רציני.

כמה עולה להקים בריכה ומה האפשרויות להוזלה?

בריכות במבצע

בריכות שחיה יכולות לעלות מחירים גבוהים למדי ומתחילים מ-20 אלף שקלים ועד 100 אלף שקלים בממוצע. חשוב לזכור שיש גם בריכות שעולות הרבה יותר ומדובר לרוב על בריכות גדולות מאוד או בריכות יוקרה.
הבריכה הממוצעת עבור משפחה ישראלית תהיה בגודל של כמה מטרים וככל שהיא תהיה גדולה יותר כך המחיר גם יעלה. כדי להוזיל את העלויות האלו יש כמה אפשרויות כאשר אחת מהן היא לקנות בריכה מתנפחת, בריכת עמודים או בריכה מפלסטיק. אפשרות אחרת היא לרכוש בריכת פיברגלס שתהיה זולה יותר מבריכת בטון, או פשוט לחפש בריכות במבצע.

כיצד נמצא בריכות במבצע ?

• כדי למצוא מבצעים באופן כללי ובוודאי מוצר גדול ויקר כמו בריכה, יש צורך לבצע סקר שוק מעמיק. סקר השוק חייב לחלוש על כל החברות שקיימות ולמרות שיש לא מעט כאלו, דרך האינטרנט תוכלו להגיע לרובן. בסופו של דבר יהיו חברות שיציעו מבצעים מעניינים, לעתים בחורף ולעתים דווקא לקראת הקיץ, העונה שבה רוב עם ישראל מקים את הבריכות שלו בדרך כלל מטבע הדברים.

• אם אתם מחפשים בריכות במבצע, כמו למשל בריכות עמודים או בריכות מתנפחות, יהיו לכם אפשרויות רבות באתרי האינטרנט השונים, החל מהאתרים הארץ ועד האתרים הסיניים אבל קחו בחשבון את הטרחה של ההתקנה של הבריכה ופירוקה בהתאם לעונה – שלא כמו בריכה בנויה אשר זקוקה לתחזוקה שוטפת.

• כדי למצוא בריכות במבצע חשוב לקחת את הזמן. המבצעים לא יגיעו אליכם תיכף ומיד ואם אתם לחוצים להתחיל לבנות את הבריכה, בעיקר אם אתם מעוניינים שתהיה גמורה עד תאריך מסוים, אז תיקחו בחשבון שמבצעים ככל הנראה יהיה לכם יותר קשה להשיג. אם תחפשו תוך כדי שאתם לוקחים את הזמן וגם משרים אווירה רגועה מול החברות שעמן אתם מדברים, יש סיכוי שגם יעשו לכם מחיר טוב יותר.

בריכות במבצע – רק אצל ים בריכות!

אצלנו בים בריכות עשינו כבר הכל בשבילכם: מבחר ענק של בריכות במבצע מה שנשאר לכם זה רק להתקשר ולבחור – אז צרו קשר או השאירו פרטים באתר ותנו לנו לעשות את העבודה בשבילכם מרגע מציאת הבריכה במבצע ועד ההתקנה בחצר ביתכם.

חייגו עכשיו
[contact-form-7 404 "לא נמצא"]
מבצעים והנחות חייג עכשיו